VDI.ro

Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678

Suceava, Est

59.500 EUR

Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678

location_on Suceava, Est, Suceava

59.500 EUR
1.653 EUR/mp
ID: VDI363.1215866 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 4 zile în urmă | 25 vizualizări
Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678 - foto 1
Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678 - foto 2
Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678 - foto 3
Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678 - foto 4
Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678 - foto 5
Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678 - foto 6
Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678 - foto 7
Microapartament intrare Ipotesti | Bloc nou | ID: 1678 - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 36 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2019 home 36 mp constr.

Descriere

Agentia imobiliara FIMMO va prezinta spre vanzare un microapartament in Ipotesti, pe strada Narciselor la o distanta de 2 km de Centrul Sucevei.Garsoniera este decomandata, cu o suprafata de 36 mp, situat#259; la etajul 1 din 3.Compartimentare:- dormitor;- bucatarie,- baie;- hol:Garsoniera se vinde complet mobilata si utilata, exact ca icirc;n fotografii, detine centrala termica pe gaz.
Acest microapartament cochet se remarca prin starea sa foarte buna, fiind atent intretinut si pregatit pentru a fi locuit imediat, fara investitii suplimentare. Spatiul este eficient compartimentat, luminos si primitor, oferind tot confortul necesar.
Este alegerea potrivita atat pentru investitie, cat si pentru cineva aflat la icirc;nceput de drum, care are grija de a-si face practic un camin, usor de icirc;ntretinut adaptat stilului de viata urban.
Contacteaz#259;-ne:Consultant imobiliar: Claudiafimmobusiness@gmail.com0754-683-033.

Detalii proprietate

ID anunț VDI363.1215866
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 36 mp
Suprafață construită 36 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2019
Preț/mp 1.653 EUR/mp

location_on Localizare

Est, Suceava, Suceava (localizare aproximativă)