VDI.ro

LIPOVEI - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARTER - PIVNITA

Timisoara, Lipovei

97.900 EUR

LIPOVEI - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARTER - PIVNITA

location_on Timisoara, Lipovei, Timis

97.900 EUR
1.847 EUR/mp
ID: VDI459.1231932 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 3 zile în urmă | 26 vizualizări
LIPOVEI - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARTER -  PIVNITA - foto 1
LIPOVEI - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARTER -  PIVNITA - foto 2
LIPOVEI - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARTER -  PIVNITA - foto 3
LIPOVEI - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARTER -  PIVNITA - foto 4
LIPOVEI - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARTER -  PIVNITA - foto 5
LIPOVEI - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARTER -  PIVNITA - foto 6
LIPOVEI - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARTER -  PIVNITA - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 53 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1980 home 56 mp constr.

Descriere

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat in apropriere de: Lidl, Gym One 6, Iulius Town.
Acesta se afla la parter, are 53 mp utili #537;i urmatoarea compartimentare:
hol de acces; bucatarie cu acces in balcon; living; dormitor; baie cu cada;Apartamentul se vinde mobilat si utilat.
Dispune de incalzire cu centrala proprie prin calorifere, frigider, aragaz, pivnita privata de 18.50 mp accesibila din bucatarie.
Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie. Mai multe detalii telefonic!

Detalii proprietate

ID anunț VDI459.1231932
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 53 mp
Suprafață construită 56 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1980
Preț/mp 1.847 EUR/mp

location_on Localizare

Lipovei, Timisoara, Timis (localizare aproximativă)