VDI.ro

Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park

Iasi, Tatarasi

87.500 EUR

Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park

location_on Iasi, Tatarasi, Iasi

87.500 EUR
2.035 EUR/mp
ID: VDI653.1227144 | Publicat: 07.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 7 vizualizări
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 1
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 2
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 3
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 4
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 5
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 6
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 7
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 8
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 9
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 10
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 11
Apartament liber, bloc nou, Tatarasi-Green Park - foto 12
1 / 12
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 43 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 2009 home 43 mp constr.

Descriere

Se vinde apartament cu 2 camere, modern compartimentat, stil open space, situat la etaj intermediar, in bloc relativ nou, situat in zona Tatarasi, ansamblul rezidential Green Park.Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 43 mp, baie spatioasa, bucatarie complet echipata, tamplarie termoizolanta, usa antiefractie si o boxa in proprietate aflata la subsolul imobilului.Imobilul este o constructie solida, avand o structura din beton armat, termosistem, tamplarie termoizolanta, 2 lifturi digitale, centrala termica, contorizare individuala, parcare supra si subterana.Apartamentul aflat la vanzare este liber, mobilat, disponibil imediat.

Detalii proprietate

ID anunț VDI653.1227144
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 43 mp
Suprafață construită 43 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 8
An construcție 2009
Preț/mp 2.035 EUR/mp

location_on Localizare

Tatarasi, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)