VDI.ro

LIBER! AP 2 camere, Radu Negru, Conf 1 decomandat - 60 mp, 2...

Braila, Radu Negru

43.000 EUR

LIBER! AP 2 camere, Radu Negru, Conf 1 decomandat - 60 mp, 2 balcoane

location_on Braila, Radu Negru, Braila

43.000 EUR
717 EUR/mp
ID: VDI446.1207282 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 27 vizualizări
LIBER! AP 2 camere, Radu Negru, Conf 1 decomandat - 60 mp, 2 balcoane - foto 1
LIBER! AP 2 camere, Radu Negru, Conf 1 decomandat - 60 mp, 2 balcoane - foto 2
LIBER! AP 2 camere, Radu Negru, Conf 1 decomandat - 60 mp, 2 balcoane - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 60 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1985 home 60 mp constr.

Descriere

LIBER! AP 2 camere, Radu Negru, Etaj 4
*Confort 1 decomandat - 60 mp
*Centrala termica
*2 balcoane inchise
*Hidroizolatie noua
*Tamplarie interioara si exterioara din lemn
*Parchet
*Usa metal
*Posibilitate amenajare dupa bunul plac!
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS8789
amp;03

Detalii proprietate

ID anunț VDI446.1207282
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 60 mp
Suprafață construită 60 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1985
Preț/mp 717 EUR/mp

location_on Localizare

Radu Negru, Braila, Braila (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 43.000 €
20.000 € 169.899 €
Medie zonă:61.849 €