VDI.ro

INTABULAT! MUTARE IMEDIATA! Apartament cu 2 camere decomanda...

Iasi, Central

154.160 EUR

INTABULAT! MUTARE IMEDIATA! Apartament cu 2 camere decomandat Central

location_on Iasi, Central, Iasi

154.160 EUR
2.028 EUR/mp
ID: VDI199.1221996 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 28 vizualizări
INTABULAT! MUTARE IMEDIATA! Apartament cu 2 camere decomandat Central - foto 1
INTABULAT! MUTARE IMEDIATA! Apartament cu 2 camere decomandat Central - foto 2
INTABULAT! MUTARE IMEDIATA! Apartament cu 2 camere decomandat Central - foto 3
INTABULAT! MUTARE IMEDIATA! Apartament cu 2 camere decomandat Central - foto 4
INTABULAT! MUTARE IMEDIATA! Apartament cu 2 camere decomandat Central - foto 5
INTABULAT! MUTARE IMEDIATA! Apartament cu 2 camere decomandat Central - foto 6
INTABULAT! MUTARE IMEDIATA! Apartament cu 2 camere decomandat Central - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 76 mp bathtub 1 baie layers Et. 11 calendar_today 2025 home 76 mp constr.

Descriere

0% comision. Achizitie direct de la dezvoltator!Va propun spre achizitie un apartament PREMIUM cu 2 camere decomandat etaj 11(vedere panoramica) situat in zona Podu Ros la 3 minute de Palas si Iulius Mall cu legaturi directe spre toate punctele de interes ale orasului( Universitatea Cuza UMF Gara etc.). Imobilul are o suprafata totala de 76 mp din care 18 mp reprezinta suprafata terasei.Ansamblul Rezidential din care face parte imobilul este compus din doua cladiri distincte cu regim de inaltime P+11 dispunand de apartamente cu 1 2 si 3 camere parcari subterane si supraterane 1500 mp de spatii comerciale la parter si Adapost Protectie Civila cu o capacitate de 408 persoane.Imobilul beneficiaza de finisaje premium aer conditionat centrala termica murala in condensare radiatoare din otel termostat de ambianta.Ansamblul Rezidential dispune de supraveghere video parcare privata cu acces securizat cu bariere contorizari individuale 2 lifturi moderne pe fiecare scara.Se accepta credit.Mutare imediata!Locul de parcare este contracost si poate fi achizitionat la pretul de 15.000 euro parcare subterana.

Detalii proprietate

ID anunț VDI199.1221996
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 76 mp
Suprafață construită 76 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 11
Nr. etaje clădire 11
An construcție 2025
Preț/mp 2.028 EUR/mp

location_on Localizare

Central, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 154.160 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.061 €