VDI.ro

Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj...

Cluj-Napoca, Intre Lacuri

286.000 EUR

Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj | boxa | Intre Lacuri

location_on Cluj-Napoca, Intre Lacuri, Cluj

286.000 EUR
2.349 EUR/mp
ID: VDI129.1217831 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 33 vizualizări
Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj | boxa |  Intre Lacuri - foto 1
Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj | boxa |  Intre Lacuri - foto 2
Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj | boxa |  Intre Lacuri - foto 3
Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj | boxa |  Intre Lacuri - foto 4
Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj | boxa |  Intre Lacuri - foto 5
Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj | boxa |  Intre Lacuri - foto 6
Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj | boxa |  Intre Lacuri - foto 7
Apartament in vila | 4 camere | 2 niveluri | 122 mp l garaj | boxa |  Intre Lacuri - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 122 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2025 home 155 mp constr.

Descriere

Apartament Premium icirc;n Vila pe 2 Niveluri ndash; Cartierul Icirc;ntre Lacuri
Loca#539;ie exclusiv#259;: Situat in zona strazii Dun#259;rii, icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, predominant de case ndash; perfect pentru iubitorii de natur#259; #537;i pace.
Suprafa#539;#259; util#259;: 121,74 mp Niveluri: 2 (etajele 1 #537;i 2) + parter comercial/birouri Stadiu: Semifinisat (finalizare ndash; decembrie 2025) Garaj subteran cu box#259; inclus icirc;n pre#539;Distribu#539;ie inteligent#259; amp; Finisaje premiumEtajul 1 ndash; Zon#259; de zi:- Living generos (32 mp) + balcon (6,55 mp)- Buc#259;t#259;rie modern#259; (12,67 mp) ndash; deschis#259; sau icirc;nchis#259;- Dormitor (14,62 mp) + baie elegant#259; (5 mp)