VDI.ro

Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie

Bucuresti, Unirii

325.000 EUR

Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie

location_on Bucuresti, Unirii, Bucuresti Ilfov

325.000 EUR
3.935 EUR/mp
ID: VDI530.1218616 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 1
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 2
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 3
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 4
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 5
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 6
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 7
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 8
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 9
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 10
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 11
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 12
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 13
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 14
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 15
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 16
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 17
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 18
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 19
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 20
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 21
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 22
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 23
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 24
Eleganta Urbana intr-un Apartament de Exceptie - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 83 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 2025 home 98 mp constr.

Descriere

Situat intr-un imobil remarcabil, castigator al unui premiu de arhitectura, acest apartament de 2 camere imbina minimalismul contemporan cu dotarile de ultima generatie.Lumina naturala abundenta, datorata ferestrelor de mari dimensiuni, pune in valoare finisajele moderne si spatiul deschis. Confortul este garantat de incalzirea prin pardoseala, aerul conditionat centralizat si centrala proprie, care asigura independenta termica totala.Amplasat in centrul orasului, dar retras de la zgomotul bulevardelor, ai parte de accesibilitate excelenta fara a renunta la liniste si intimitate.Un apartament care ofera mai mult decat locuire mdash; ofera stil.
Imobilul a fost premiat in cadrul anualei de Arhitectura Bucurest-Editia 2024- fiind proiectat de catre arh. Radu Teaca si arh. Corina Nicola
. ID intern: NEO011563

Detalii proprietate

ID anunț VDI530.1218616
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 83 mp
Suprafață construită 98 mp
Camere 2
Băi 2
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 2025
Preț/mp 3.935 EUR/mp

location_on Localizare

Unirii, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 325.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.557 €