VDI.ro

Apartament cu gradina privata str Ghioceilor Baia Mare

Baia Mare, Sasar

95.000 EUR

Apartament cu gradina privata str Ghioceilor Baia Mare

location_on Baia Mare, Sasar, Maramures

95.000 EUR
1.173 EUR/mp
ID: VDI646.1208450 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 26 vizualizări
Apartament cu gradina privata str Ghioceilor Baia Mare - foto 1
Apartament cu gradina privata str Ghioceilor Baia Mare - foto 2
Apartament cu gradina privata str Ghioceilor Baia Mare - foto 3
Apartament cu gradina privata str Ghioceilor Baia Mare - foto 4
Apartament cu gradina privata str Ghioceilor Baia Mare - foto 5
Apartament cu gradina privata str Ghioceilor Baia Mare - foto 6
Apartament cu gradina privata str Ghioceilor Baia Mare - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 81 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1970 home 100 mp constr.

Descriere

V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament deosebit, situat icirc;ntr-o zon#259; central#259; extrem de c#259;utat#259;, la cacirc;teva minute de Vivo Mall, Universitatea Tehnic#259;, aproapre de Spitalul Judetean. Apartamentul are o suprafa#539;#259; generoas#259; de 80 mp, este compartimentat eficient icirc;n trei camere luminoase #537;i se afl#259; la parterul unui imobil bine icirc;ntre#539;inut. Un mare avantaj al acestei propriet#259;#539;i icirc;l reprezint#259; gr#259;dina privat#259;, un spa#539;iu ideal pentru relaxare, momente petrecute icirc;n aer liber sau activit#259;#539;i icirc;n familie.Locuin#539;a icirc;mbin#259; confortul unui apartament modern cu intimitatea unei case, beneficiind de acces facil c#259;tre puncte de interes importante, mijloace de transport, magazine #537;i zone verzi. Este alegerea perfect#259; atacirc;t pentru o familie, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie, datorit#259; pozi#539;iei excelente #537;i a caracteristicilor sale rare.ExpertImoEvalMoraret Raluca0759596745

Detalii proprietate

ID anunț VDI646.1208450
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 81 mp
Suprafață construită 100 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1970
Preț/mp 1.173 EUR/mp

location_on Localizare

Sasar, Baia Mare, Maramures (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 95.000 €
96 € 385.000 €
Medie zonă:98.004 €