VDI.ro

Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Mihai Bravu - Mall V...

Bucuresti, Mihai Bravu

155.000 EUR

Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Mihai Bravu - Mall Vitan

location_on Bucuresti, Mihai Bravu, Bucuresti Ilfov

155.000 EUR
2.460 EUR/mp
ID: VDI393.1220640 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 6 vizualizări
Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Mihai Bravu - Mall Vitan - foto 1
Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Mihai Bravu - Mall Vitan - foto 2
Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Mihai Bravu - Mall Vitan - foto 3
Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Mihai Bravu - Mall Vitan - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 63 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 1980 home 64 mp constr.

Descriere

Vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, pozitionat icirc;ntr-o zona excelenta din Sectorul 3, zona Mihai Bravu. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat #537;i pentru investitie.
Apartamentul se afla situat la etajul 5 intr-un bloc de 8 etaje, acesta fiind reabilitat termic. Acesta este compartimentat astfel: 3 camere spatioase si luminoase, o bucatarie, un grup sanitar, un hol generos si un balcon inchis.
Apartamentul este situat intr-o zona linistita, cu acces facil la mijloacele de transport, statiile STB sunt in imediata apropriere. Acesta este pozitionat intre cele doua satatii de metrou, Metroul Mihai Bravu este la o distanta de 10 minute de mers pe jos, iar metrou Dristor la o distanta de 15 minute de mers pe jos. In apropriere gasim locuri de joaca amenajate pentru copii, institutii de invatamant si centre comerciale, Mall Vitan fiind la o distanta de 12 minute de mers pe jos.
Apartamentul poate fi personalizat sau imbunatatit dupa preferintele viitorului proprietar, dar este locuibil imediat #537;i perfect pentru inchiriere, datorita locatiei excelente #537;i accesului rapid la metrou #537;i facilitati.
Va asteptam la vizionare!
.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220640
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 63 mp
Suprafață construită 64 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1980
Preț/mp 2.460 EUR/mp

location_on Localizare