VDI.ro

Apartament cu 3 camere zona Cina

Ploiesti, Cina

65.000 EUR

Apartament cu 3 camere zona Cina

location_on Ploiesti, Cina, Prahova

65.000 EUR
1.213 EUR/mp
ID: VDI410.1227393 | Publicat: 08.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 23 vizualizări
Apartament cu 3 camere zona Cina - foto 1
Apartament cu 3 camere zona Cina - foto 2
Apartament cu 3 camere zona Cina - foto 3
Apartament cu 3 camere zona Cina - foto 4
Apartament cu 3 camere zona Cina - foto 5
Apartament cu 3 camere zona Cina - foto 6
Apartament cu 3 camere zona Cina - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 54 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 1973 home 60 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Cina.
Imobilul este situat intr-un bloc din 1973 cu un regim de inaltime de 9 etaje, disponibil la etajul 5, cu suprafata utila de 53.6 mp plus doua balcoane. Apartamentul dispune de separa#539;ie de gaze si este izolat.
Imobilul este situat in apropiere de scoala, gr#259;dini#539;#259;, supermarketuri, farmacie si statii pentru mijloace de transport.

Detalii proprietate

ID anunț VDI410.1227393
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 54 mp
Suprafață construită 60 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 9
An construcție 1973
Preț/mp 1.213 EUR/mp

location_on Localizare

Cina, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 65.000 €
31.000 € 269.000 €
Medie zonă:88.850 €