VDI.ro

Apartament cu 2 camere

Constanta, Casa de Cultura

87.000 EUR

Apartament cu 2 camere

location_on Constanta, Casa de Cultura, Constanta

87.000 EUR
1.883 EUR/mp
ID: VDI662.1227484 | Publicat: 08.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 14 vizualizări
Apartament cu 2 camere - foto 1
Apartament cu 2 camere - foto 2
Apartament cu 2 camere - foto 3
Apartament cu 2 camere - foto 4
Apartament cu 2 camere - foto 5
Apartament cu 2 camere - foto 6
Apartament cu 2 camere - foto 7
Apartament cu 2 camere - foto 8
Apartament cu 2 camere - foto 9
Apartament cu 2 camere - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 46 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1990 home 54 mp constr.

Descriere

Exelenta prin experienta!
Apartament de 2 camere, luminos si primitor, ideal pentru locuit sau investitie, gata de mutare imediata. Spatiul este bine organizat, oferind confort si functionalitate, fara necesitatea unor investitii suplimentare.
Locuinta dispune de living cu bucatarie open space, dormitor separat, baie si balcon inchis, care poate fi folosit ca zona de relaxare sau spatiu suplimentar util. Lumina naturala este prezenta pe tot parcursul zilei, creand o atmosfera placuta.
Suprafata utila este de 46,2 mp, iar suprafata totala de 54,1 mp, cu o compartimentare practica, potrivita atat pentru locuit, cat si pentru inchiriere.
Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, exact ca in fotografii, incluzand mobilier, masina de spalat rufe si uscator, frigider, cuptor microunde, air fryer, aparat de cafea, televizor, aer conditionat si centrala pe gaze, achizitionata recent (acum 2 ani).
O alegere excelenta pentru cei care cauta un apartament confortabil, functional si pregatit pentru noul proprietar.

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1227484
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 46 mp
Suprafață construită 54 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 3
An construcție 1990
Preț/mp 1.883 EUR/mp

location_on Localizare

Casa de Cultura, Constanta, Constanta (localizare aproximativă)