VDI.ro

CENTRAL - BLOC NOU - ETAJ 2 - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE -...

Timisoara, Central

179.900 EUR

CENTRAL - BLOC NOU - ETAJ 2 - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - LIFT

location_on Timisoara, Central, Timis

179.900 EUR
3.253 EUR/mp
ID: VDI459.1227598 | Publicat: 08.05.2026 | Actualizat: 5 ore în urmă | 28 vizualizări
CENTRAL - BLOC NOU - ETAJ 2 - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - LIFT - foto 1
CENTRAL - BLOC NOU - ETAJ 2 - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - LIFT - foto 2
CENTRAL - BLOC NOU - ETAJ 2 - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - LIFT - foto 3
CENTRAL - BLOC NOU - ETAJ 2 - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - LIFT - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 55 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2023 home 59 mp constr.

Descriere

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat pozitionat catre Nord, situat in zona Central, intr-o zona cu acces facil la Iulius Town, centrul orasului, mijloace de transport in comun, parcuri, arterele principale ale orasului.
Acesta se afla la etajul 2/9, are 55.31 mp utili si urmatoarea compartimentare:
hol de acces; living openspace cu bucatarie; baie; dormitor; Logie de 3.48 mp cu acces din living;Se vinde nemobilat cu loc de parcare contracost.
Dispune de centrala proprie cu incalzire in pardoseala, clima in living.
Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie. Mai multe detalii telefonic!

Detalii proprietate

ID anunț VDI459.1227598
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 55 mp
Suprafață construită 59 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 9
An construcție 2023
Preț/mp 3.253 EUR/mp

location_on Localizare

Central, Timisoara, Timis (localizare aproximativă)