VDI.ro

Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures.

Targu Mures, Unirii

110.000 EUR

Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures.

location_on Targu Mures, Unirii, Mures

110.000 EUR
1.158 EUR/mp
ID: VDI28.1230953 | Publicat: 18.05.2026 | Actualizat: 16 ore în urmă | 2 vizualizări
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 1
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 2
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 3
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 4
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 5
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 6
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 7
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 8
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 9
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 10
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 11
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 12
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 13
Casa 3 camere, Strada Agricultorilor, Unirii Targu Mures. - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 95 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1970 home 109 mp constr. terrain 446 mp teren

Descriere

Comision cumparator:0%
Cartier Unirii ndash; zona linistita si bine conectata
Ascendent Imobiliare Targu Mures
este onorata sa va prezinte o casa pozitionata in zona Unirii, Targu Mures.
Situata intr-o curte comuna, proprietatea beneficiaza de acces facil la scoli, magazine, transport public si alte facilitati esentiale.
Caracteristici principale:
bull; Suprafata utila: 95 msup2; (+ 24 msup2; anexe)
bull; Camere: 2 dormitoare, sufragerie, bucatarie, baie, camara, spatiu de depozitare
bull; Constructie: An 1970 | Fundatie din beton armat | Caramida | Acoperis din tigla
bull; Suprafata teren: 446 msup2;
bull; Stare interior: Finisat clasic
bull; Finisaje: Parchet, gresie, faianta, vopsea lavabila
bull; Utilitati: Curent electric, gaz, apa, canalizare, TV, internet
bull; Dotari: Geamuri termopan, centrala termica
bull; Mobilier: Complet mobilata.
bull; Anexe si spatii: Terasa, garaj, spatiu de depozitare, pivnita.
De ce sa alegi aceasta casa?
bull; Curte generoasa ndash; ideala pentru relaxare, gratar sau joaca in aer liber
bull; Localizare excelenta ndash; aproape de scoli, magazine, transport public
bull; Constructie solida ndash; durabilitate si confort pe termen lung
Invitam colegii la colaborare, onoram agentul/ agentia partenera cu comisionul aferent!
Descoperi#539;i mai multe oferte exclusive pe: www.ascendentimobiliare.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1230953
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 95 mp
Suprafață construită 109 mp
Suprafață teren 446 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 1
An construcție 1970
Preț/mp 1.158 EUR/mp

location_on Localizare

Unirii, Targu Mures, Mures (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 110.000 €
51.800 € 265.000 €
Medie zonă:112.932 €