VDI.ro

Apartament Bucium - 62mp

Iasi, Bucium

96.600 EUR

Apartament Bucium - 62mp

location_on Iasi, Bucium, Iasi

96.600 EUR
1.558 EUR/mp
ID: VDI199.1221675 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 25 vizualizări
Apartament Bucium - 62mp - foto 1
Apartament Bucium - 62mp - foto 2
Apartament Bucium - 62mp - foto 3
Apartament Bucium - 62mp - foto 4
Apartament Bucium - 62mp - foto 5
Apartament Bucium - 62mp - foto 6
Apartament Bucium - 62mp - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 62 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 2025 home 62 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vizionare un superb apartament cu 2 camere total decomandat cu suprafata generoasa de 62mp pozitionat la etajul 3.Apartamentul beneficiaza de o compartimentare ideala o suprafata generoasa spatii luminoase, bucatarie inchisa, baie cu geam.Imobilul se afla in zona Bucium Visan cu statie pentru mijlocul de transport la 100m.Imobilul face parte dintr-un bloc realizat pe o structura de cadre din beton cu pereti interiori-exteriori din caramida.Beneficiaza de toate utilitatile inclusiv canalizare.Finisaje de lux.Bloc cu lift.Foto reale!Pret credit 104.000ELoc parcare ce se achizitioneaza separat 5000E Intabulata.

Detalii proprietate

ID anunț VDI199.1221675
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 62 mp
Suprafață construită 62 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2025
Preț/mp 1.558 EUR/mp

location_on Localizare

Bucium, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 96.600 €
34.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.859 €