VDI.ro

Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp

Bucuresti, Iancului

180.000 EUR

Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp

location_on Bucuresti, Iancului, Bucuresti Ilfov

180.000 EUR
2.067 EUR/mp
ID: VDI590.1208970 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 6 vizualizări
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 1
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 2
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 3
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 4
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 5
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 6
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 7
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 8
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 9
Vanzare Apartament 4 Camere Iancului | Renovat | 96mp - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 87 mp bathtub 2 băi layers Et. 5 calendar_today 1978 home 96 mp constr.

Descriere

DOC IMOBILIARE are placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere in zona Iancului-Pantelimon la o distanta de 10-15 minute de statia de metrou Iancului.
Imobilul este situat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime P +10, finalizat in anul 1978, avand o suprafata utila de 87mp.
Apartamentul este partial mobilat si utilat, iar bucataria este dotata cu toate electrocasnicele necesare. Dispune de un living luminos echipat cu o canapea extensibila, TV, 3 dormitoare, 2 bai.
*Imobilul dispune de incalzire prin calorifere.
*Disponibilitate de vanzare imediata.
*Dispune de balcon inchis cu suprafata de 8,9mp.
*Zona dispune de diverse puncte de interes precum farmacii, restaurante, sali de sport, cafenele, banci, zone comerciale, scoli, zone verzi.
*Comisionul agentiei este de 3%.
Pentru mai multe detalii despre oferta prezentata sau alte oferte similare, va stam la dispozitie la numarul de telefon din anunt sau pe WhatsApp.

Detalii proprietate

ID anunț VDI590.1208970
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 87 mp
Suprafață construită 96 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 5
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1978
Preț/mp 2.067 EUR/mp

location_on Localizare

Iancului, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 180.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.912 €