VDI.ro

APARTAMENT 4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COM...

Bragadiru

242.000 EUR

APARTAMENT 4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE |

location_on Bragadiru, Bucuresti Ilfov

242.000 EUR
1.210 EUR/mp
ID: VDI538.1211276 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 11 vizualizări
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 1
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 2
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 3
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 4
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 5
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 6
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 7
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 8
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 9
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 10
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 11
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 12
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 13
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 14
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 15
APARTAMENT  4 CAMERE 200mp|CARTIER LATIN PARTER | SPATIU COMERCIAL AFACERE | - foto 16
1 / 16
Vânzare
/