VDI.ro

Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Miha...

Ploiesti, Gheorghe Doja

220.000 EUR

Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul

location_on Ploiesti, Gheorghe Doja, Prahova

220.000 EUR
2.961 EUR/mp
ID: VDI532.1226988 | Publicat: 07.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 24 vizualizări
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 1
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 2
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 3
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 4
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 5
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 6
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 7
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 8
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 9
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 10
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 11
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 12
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 13
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 14
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 15
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 16
Apartament 3 camere,mobilat si utilat, Ploiesti, Parcul Mihai Viteazul - foto 17
1 / 17
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 74 mp bathtub 2 băi layers Et. 9 calendar_today 2025 home 82 mp constr.

Descriere

Vanzare apartament 3 camere, in Ploiesti, zona Gh. Doja, situat la etajul 9 intr- un bloc cu regimul de inaltime -2+P+10.Apartamentul face parte din blocul Bucegi Residence, avand ca vecinatati Parcul Mihai Viteazul, Palatul de Justitie, mijloace de transport in comun, scoala Sf. Vasile etc.Este construit in anul 2025 cu fundatie de beton armat, structura pe cadre de beton, peretii din Y-tong, compartimentarea interioara din Y-tong Xella, tencuit la interior si izolat termic la exterior cu polistiren 10 cm EPS 100 cu fatada partial ventilata si placaje din fibrociment.Apartamentl are o suprafata utila de 69,2 mp, plus terasa in suprafata de 5,1 mp.Dotari: loc de parcare propriu subteran, video interfon, receptie complet amenajata, 3 lifturi, 5 pompe de caldura in cascada cu panouri fotovoltaice, usa intrare din lemn stratificat, usi interioare Filomuro din lemn stratificat, tamplarie PVC Salamander Bluevolution 92 cu geam tripan, glafuri din granit, incalzire in pardoseala prin pompe de caldura, cu termostat pe fiecare camera, aparat aer conditionat in fiecare camera tip pompa de caldura, parchet din lemn stratificat, plinta din PVC, ceramica Cristacer (import Spania), vopsea lavabila, bucatarie separata, vedere spre parc etc.Se vinde complet mobilat si utilat precum in poze la pretul de 220000 euro + TVA.

Detalii proprietate

ID anunț VDI532.1226988
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 74 mp
Suprafață construită 82 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 9
Nr. etaje clădire 10
An construcție 2025
Preț/mp 2.961 EUR/mp

location_on Localizare

Gheorghe Doja, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)