VDI.ro

Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980

Bucuresti, Crangasi

149.999 EUR

Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980

location_on Bucuresti, Crangasi, Bucuresti Ilfov

149.999 EUR
2.273 EUR/mp
ID: VDI393.1220648 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 23 vizualizări
Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980 - foto 1
Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980 - foto 2
Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980 - foto 3
Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980 - foto 4
Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980 - foto 5
Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980 - foto 6
Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980 - foto 7
Vanzare apartament 3 camere zona Crangasi, bloc 1980 - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 66 mp bathtub 2 băi layers Et. 4 calendar_today 1980 home 70 mp constr.

Descriere

REF02B4130 Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, semmidecomandat, avand o suprafata de 70 mp, situat la etajul 4 din 8 al unui bloc construit in 1980, intr-o zona buna din Crangasi.
Apartamentul beneficiaza de teava de gaz trasa pana la usa apartamentului, oferind posibilitatea montarii centralei termice. Compartimentarea este eficienta si practica, fiind ideala pentru o familie sau ca investitie.
Acces facil la mijloacele de transport si puncte de interes: statia de metrou Crangasi la aproximativ 7 minute de mers pe jos si Piata Crangasi la aproximativ 6 minute, si la 6 minute de Parc Crangasi. Zona este bine deservita de magazine, scoli si alte facilitati.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220648
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 66 mp
Suprafață construită 70 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 4
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1980
Preț/mp 2.273 EUR/mp

location_on Localizare

Crangasi, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)