VDI.ro

Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl mon...

Bucuresti, Nerva Traian

189.000 EUR

Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 |

location_on Bucuresti, Nerva Traian, Bucuresti Ilfov

189.000 EUR
2.455 EUR/mp
ID: VDI177.1220137 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 8 vizualizări
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 1
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 2
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 3
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 4
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 5
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 6
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 7
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 8
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 9
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 10
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 11
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 12
Vanzare apartament 3 camere | Unirii | Nerva Traian | bl monolit stradal | centrala termica | etaj 8 | - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 77 mp bathtub 2 băi layers Et. 8 calendar_today 1996 home 87 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament 3 camere , situat in apropierea Bdului Unirii, pe str Nerva Traian , la 400 m de metrou Timpuri Noi.
Bloc monolit , reabilitat, ingrijit si curat, monitorizat video, stradal, cu toate facilit#259;#539;ile , #537;coal#259;, universit#259;#539;i, piata, zona comercial#259; , mijloace de transport.
Apartamentul spatios, luminos, locuibil imediat , etaj 8 , cu terasa refacuta in garan#539;ie . Faptul ca are centrala termica proprie, nou#259;, va asigura un plus de confort cacirc;t si un avantaj important.
Pret vanzare : 189.000Euro
Agentia noastra percepe un comision standard din pretul de vanzare cumparare.

Detalii proprietate

ID anunț VDI177.1220137
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 77 mp
Suprafață construită 87 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 8
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1996
Preț/mp 2.455 EUR/mp

location_on Localizare

Nerva Traian, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 189.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.796 €