VDI.ro

Apartament 3 camere, Titan, Ozana

Bucuresti, Titan

107.300 EUR

Apartament 3 camere, Titan, Ozana

location_on Bucuresti, Titan, Bucuresti Ilfov

107.300 EUR
1.791 EUR/mp
ID: VDI662.1225488 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 20 vizualizări
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 1
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 2
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 3
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 4
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 5
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 6
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 7
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 8
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 9
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 10
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 11
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 12
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 13
Apartament 3 camere, Titan, Ozana - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 60 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1970 home 64 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat in cartierul Titan, zona Ozana ndash; 1 Decembrie 1918, intr-un bloc construit in anul 1970, cu regim de inaltime P+4.
Cu o suprafata utila de 59,9 mp si o suprafata totala de 63,6 mp, etaj 4/4, compartimentat dupa cum urmeaza:
Living, Doua dormitoare, Bucatarie inchisa cu spatiu de luat masa Baie Logie de 3,7 mp Hol, Camara (depozitare)Apartamentul este amenajat clasic, cu bun gust si este locuibil imediat fara interventii majore.

Dotari:
Usa metalica la intrare
Usi interioare celulare tip nou
Aer conditionat
Finisaje bine intretinute
Este situat la aproximativ 15 minute de mers pe jos de statia de metrou 1 Decembrie 1918, apartamentul beneficiaza de acces facil catre:

Galerii comerciale: Auchan, Ikea, Dedeman, Leroy Merlin, Metro, Piata agroalimentara in proximitate
Iesire catre autostrada A2 la 10 de minute cu masina
Zona este bine conectata la infrastructura rutiera a orasului, cu acces rapid catre artere principale si mijloace de transport in comun.
Va asteptam la vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1225488
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 60 mp
Suprafață construită 64 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1970
Preț/mp 1.791 EUR/mp

location_on Localizare

Titan, Bucuresti, Bucuresti Ilfov
Se încarcă harta...

checklist Dotări și facilități

category

Strazi