VDI.ro

Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor

Bucuresti, Dristor

134.900 EUR

Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor

location_on Bucuresti, Dristor, Bucuresti Ilfov

134.900 EUR
1.927 EUR/mp
ID: VDI58.1231147 | Publicat: 19.05.2026 | Actualizat: 3 ore în urmă
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 1
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 2
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 3
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 4
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 5
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 6
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 7
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 8
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 9
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 10
Apartament 3 camere spațios Metrou Dristor - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 70 mp bathtub 2 băi layers Et. 6 calendar_today 1966 home 72 mp constr.

Descriere

ID intern: 368243 Oferta pretabila pentru locuit cacirc;t #537;i investitie!
Oferta se poate achizitiona prin credit ipotecar ,cl#259;direa nefiind icirc;n niciun fel de risc sau urgenta!
Apartamentul se afla lacirc;ng#259; toate punctele de interes #537;i necesit#259;#539;i ale fiec#259;rei familii Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Dristor, reper METROU DRISTOR, intr-un imobil construit in anul 1966, disponibil la etajul 6 din 10, cu o suprafata de 72 mp, 2 bai, 1 balcon, bucatarie. Imobilul este situat in apropiere de piata, statie STB, scoli, gradinita.Vizionarea acestui imobil se face doar icirc;n baza semn#259;rii unui acord de vizionare conform codului civil, art 2.096-2.102 .Acordam indrumare in vederea acordarii unui credit bancar (BRD, FIRST BANK, ALPHA BANK, PATRIA BANK, BANCA TRANSILVANIA)Se percepe comision 3%. Politica agentiei este de a optimiza negocierea pretului in raport cu comisionul.
Apartamentul este situat la 2 minute pietonale reale de Metroul Dristor, facil facand leg#259;tura cu toate zonele din Bucure#537;ti (punctele cardinale ale Orasului)
Imobilul se afla intr un bloc cu oameni civiliza#539;i ,scara curata ,liftul schimbat
Apartamentul este decent renovat astfel ca dup#259; o inginenizare personala normala ,se poate locuit icirc;n el
Spatiile de depozitare #537;i cele doua bai ,atipice pentru Blocurile din acei ani sunt un avantaj desemenea #537;i suprafa#539;a camerelor #537;i a Buc#259;t#259;riei ofer#259; posibilitatea redecorarii ,reamenaj#259;rii dup#259; propriile necesit#259;#539;i #537;i bun plac