VDI.ro

Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift s...

Popesti-Leordeni, Primarie

90.700 EUR

Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala

location_on Popesti-Leordeni, Primarie, Bucuresti Ilfov

90.700 EUR
1.395 EUR/mp
ID: VDI643.1205624 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 1
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 2
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 3
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 4
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 5
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 6
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 7
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 8
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 9
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 10
Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 65 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 2025 home 75 mp constr.

Descriere

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc tip boutique, cu regim redus de inaltime P+3, amplasat pe Soseaua Leordeni. Imobilul beneficiaza de toate utilitatile si finisajele incluse, fiind alegerea ideala pentru cei care isi doresc un camin modern, confortabil si eficient energetic.
Detalii apartament:
3 camere
Etaj 3 din 3
Lift
Bloc boutique cu doar 3 etaje
Tamplarie PVC Salamander
Usa metalica antiefractie si interfon
Acces securizat in ansamblu, cu bariera
Incalzire in pardoseala si centrala termica proprie
Locatie si acces:
La 1 minut de mers pe jos pana la statia de autobuz (liniile 440 si 439)
Drum direct catre metrou Piata Sudului
In apropiere: supermarket Penny, parc si teren de fotbal, la aproximativ 15 minute
Informatii suplimentare:
Posibilitate de achizitie prin credit ipotecar
Loc de parcare disponibil la pretul de 5.000 euro
Bloc cu acte finalizate, se pot alege finisajele interioare
Apartamentul este gata de mutare
Pret:90.700 euro + TVA
Nu ratati oportunitatea de a achizitiona un apartament intr-o zona linistita, cu acces rapid la transportul public si facilitati moderne.
Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati.

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1205624
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 65 mp
Suprafață construită 75 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 3
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2025
Preț/mp 1.395 EUR/mp

location_on Localizare

Primarie, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 90.700 €
44.950 € 265.000 €
Medie zonă:108.969 €