VDI.ro

Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat |...

Oradea, Rogerius

96.000 EUR

Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

96.000 EUR
1.477 EUR/mp
ID: VDI611.1207563 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 28 vizualizări
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 1
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 2
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 3
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 4
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 5
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 6
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 7
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 8
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 9
Apartament 3 camere, Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 65 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1991 home 70 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere ndash; Rogerius, Oradea | Mobilat si Utilat | Disponibil imediat
Essence Imobiliare ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat intr-o zona linistita din Rogerius, langa Piata Rogerius. Locuinta este luminoasa, cu orientare buna si gata de mutare, fara investitii suplimentare.
Caracteristici principale:
Etaj 4/4, cu acoperis
2 balcoane inchise
Geamuri termopan
Usi interioare noi
2 debarale realizate la comanda
Contoare cu citire de la distanta
Recent renovat
In apropiere: parc, scoala, gradinita, tramvai, magazine.
Ideal pentru locuit sau investitie. Disponibil imediat.

Detalii proprietate

ID anunț VDI611.1207563
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 65 mp
Suprafață construită 70 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1991
Preț/mp 1.477 EUR/mp

location_on Localizare

Rogerius, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 96.000 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:102.792 €