VDI.ro

Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros,

Iasi, Podu Ros

95.500 EUR

Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros,

location_on Iasi, Podu Ros, Iasi

95.500 EUR
1.619 EUR/mp
ID: VDI1.1216663 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Apartament 3 camere  de vanzare  Podu Ros, - foto 1
Apartament 3 camere  de vanzare  Podu Ros, - foto 2
Apartament 3 camere  de vanzare  Podu Ros, - foto 3
Apartament 3 camere  de vanzare  Podu Ros, - foto 4
Apartament 3 camere  de vanzare  Podu Ros, - foto 5
Apartament 3 camere  de vanzare  Podu Ros, - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 59 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1964 home 67 mp constr.

Descriere

Compania imobiliara Fidelia Casa va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, luminos si spatios, situat in zona Podu Ros.
Caracteristici principale:
Suprafata: 67 mp Camere: 3 Bucatarie: Da Baie: Da Balcoane: 2 inchise Mobilat si utilat: Complet Renovat integral: Da Dublu orientat Protejat cu pod Dotari: Centrala termica, termopan, izolatie termica de exterior, gresie, faianta, parchet, instalatie termica revizuita, usa metalica.Locatie: Aproape de Palas Mall, Iulius Mall, facultatile din zona Tudor Vladimirescu, statii de transport in comun, Lidl, Piata Nicolina, Gara Nicolina.
Apartamentul este ideal pentru investitie, avand in vedere pozitionarea excelenta si facilitatile oferite. Se vinde doar cu plata cash.
Pentru vizionari si informatii suplimentare, va invitam sa ne contactati la numarul de telefon afisat!

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216663
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 59 mp
Suprafață construită 67 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1964
Preț/mp 1.619 EUR/mp

location_on Localizare

Podu Ros, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 95.500 €
36.500 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.818 €