VDI.ro

apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82m...

Bucuresti, P-ta Alba Iulia

219.000 EUR

apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber.

location_on Bucuresti, P-ta Alba Iulia, Bucuresti Ilfov

219.000 EUR
2.671 EUR/mp
ID: VDI177.1220335 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 1
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 2
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 3
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 4
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 5
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 6
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 7
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 8
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 9
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 10
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 11
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 12
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 13
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 14
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 15
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 16
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 17
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 18
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 19
apartament 3 camere, Piata Alba Iulia , Decebal stradal, 82mp, decomandat, amenajat ,vedere integrala la bulevard, orientare Sud, loc parcare, liber. - foto 20
1 / 20
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 82 mp bathtub 2 băi layers Et. 6 calendar_today 1994 home 92 mp constr.

Descriere

Agentia REfinder va propune spre vanzare un apartament in zona Piata Alba Iulia, Bulevardul Decebal, situat intr-un bloc mixt de 7 etaje, construit in anul 1996, este situat la etajul 6, are 3 camere, 2 bai , 2 balcoane.Compartimentarea este de tip decomandat si are o suprafata utila de 82 mp.
Hol intrare, baie cu cabin#259; du#537; #537;i ma#537;ina de sp#259;lat rufe, camera de zi, buc#259;t#259;ria, hol, cele 2 dormitoare, fiecare cu balcon, vedere la bulevard. Toate camerele sunt spa#539;ioase, luminoase, fiecare spa#539;iu deserve#537;te onorabil confortul necesar unui apartament pentru locuin#539;a unei familii cu 2 copii.
Ca si localizare, apartamentul oferit spre vanzare este situat in zona Decebal, la mijlocul bulevardului. Blocul nu are in fata restaurante, terase.
Apartamentul este ultrafinisat, are toate dotarile necesare unei locuinte de aceasta categorie, este mobilat si utilat complet, aparate de aer conditionat, vedere la bulevard, loc de parcare platit, posibilitate montare centrala termica.
Pretul de vanzare este: 219.000 EURO
Id intern: 0724675.!!Pentru serviciile de intermediere imobiliara, Agentia percepe un comision de 3% din pre#539;ul de vanzare!!!!Vizionarile se fac doar icirc;n baza semn#259;rii icirc;n prealabil a Fisei de Vizionare.!!

Detalii proprietate

ID anunț VDI177.1220335
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 82 mp
Suprafață construită 92 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 6
Nr. etaje clădire 7
An construcție 1994
Preț/mp 2.671 EUR/mp

location_on Localizare

P-ta Alba Iulia, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)