VDI.ro

3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO

Bucuresti, Dristor

135.000 EUR

3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO

location_on Bucuresti, Dristor, Bucuresti Ilfov

135.000 EUR
2.191 EUR/mp
ID: VDI530.1218318 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 9 vizualizări
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 1
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 2
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 3
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 4
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 5
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 6
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 7
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 8
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 9
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 10
3 CAMERE LINGA FARMACIA TEI DRISTOR IDEAL CABINET KINETO - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 62 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1970 home 66 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere luminos si primitor, ideal pentru un cabinet de kinetoterapie sau o familie, situat intr-una dintre cele mai apreciate zone ale Capitalei ndash; Dristor ndash; Baba Novac, pe strada Eufrosina Popescu. Imobilul este reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica.Apartamentul este amplasat la etajul 1 al unui bloc cu 10 etaje, construit in anul 1970, si beneficiaza de o compartimentare decomandata, practica si aerisita, care asigura intimitate si confort fiecarui membru al familiei. Suprafata totala de 66 mp este eficient valorificata si include un living primitor, doua dormitoare, o baie cu geam pentru aerisire naturala, precum si spatii de depozitare utile ndash; camara si debara. Balconul inchis cu termopan completeaza perfect locuinta, fiind ideal pentru relaxare sau depozitare suplimentara.Zona este excelent conectata la mijloacele de transport in comun: statiile de metrou Dristor 1 si Dristor 2 se afla in apropiere, alaturi de multiple linii de tramvai si autobuz, facilitand accesul rapid catre orice zona a orasului.Pentru viata de zi cu zi, aveti totul la indemana: centre comerciale precum ParkLake si Bucuresti Mall, supermarketuri (Lidl, Kaufland, Carrefour, Mega Image, Profi), piata Ramnicul Sarat, banci, farmacia Tei, sali de sport, cinema, cafenele si restaurante.Un mare avantaj al locatiei este apropierea de Parcul IOR, unul dintre cele mai mari si frumoase parcuri din Bucuresti ndash; un loc perfect pentru plimbari, joaca si timp de calitate petrecut in familie. In zona se regasesc, de asemenea, gradinite, scoli gimnaziale, licee si institutii de invatamant private, ceea ce face ca acest apartament sa fie o alegere excelenta pentru familii.Apartamentul se vinde nemobilat, oferindu-va libertatea de a-l amenaja exact asa cum va doriti, transformandu-l intr-un camin care sa va reflecte personalitatea si stilul de viata.Daca sunteti in cautarea unui loc care sa devina bdquo;acasa, intr-o zona verde, bine conectata si prietenoasa cu familiile sau poate fi pretabil cabinet kinetoterapie ! , va invitam cu drag la vizionare ndash; avem cheile si va asteptam! ID intern: NEO011819.