VDI.ro

APARTAMENT 3 CAMERE ETAJ 5/P+9

Bucuresti, Piata Alba Iulia

225.000 EUR

APARTAMENT 3 CAMERE ETAJ 5/P+9

location_on Bucuresti, Piata Alba Iulia, Bucuresti Ilfov

225.000 EUR
3.121 EUR/mp
ID: VDI530.1218342 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 5 vizualizări
APARTAMENT 3 CAMERE ETAJ 5/P+9 - foto 1
APARTAMENT 3 CAMERE ETAJ 5/P+9 - foto 2
APARTAMENT 3 CAMERE ETAJ 5/P+9 - foto 3
APARTAMENT 3 CAMERE ETAJ 5/P+9 - foto 4
APARTAMENT 3 CAMERE ETAJ 5/P+9 - foto 5
APARTAMENT 3 CAMERE ETAJ 5/P+9 - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 72 mp bathtub 2 băi layers Et. 5 calendar_today 1993 home 79 mp constr.

Descriere

Acasa, aproape unii de altii ndash; Pachet de familie in Piata Alba IuliaUneori, cel mai mare lux este sa fii aproape de cei dragi, fara sa renunti la intimitate. Sa stii ca parintii sunt la cativa pasi distanta. Ca cei mici cresc intr-un mediu sigur. Ca fiecare are propriul spatiu, dar sunteti mereu impreuna.In zona Piata Alba Iulia, intr-un imobil solid, construit in 1993, va propunem un pachet rar pe piata:Doua proprietati situate la etajul 5, pe acelasi palier ndash; ideale pentru familii, parinti cu copii sau generatii care isi doresc apropiere si independenta in acelasi timp.Apartament 3 camere ndash; 79 mp | Pret: 225.000 euro;Cei 79 mp sunt bine compartimentati, oferind camere luminoase si un ambient primitor, perfect pentru serile petrecute impreuna, dar si pentru momentele de liniste. Este locul unde bdquo;acasa capata sens, zi de zi.Garsoniera ndash; 38 mp | Pret: 109.000 euro;Aflata la doar cativa pasi, garsoniera ofera flexibilitate si echilibru: poate deveni locuinta unui copil adult, un spatiu confortabil pentru bunici, un birou pentru lucru de acasa sau o excelenta sursa de venit prin inchiriere. Aproape, dar complet independenta.O zona gandita pentru viata de familieTotul este completat de o localizare ideala: scoli, gradinite, clinici medicale, magazine, cafenele, parcuri si acces rapid catre centrul orasului. Un cartier linistit si sigur, in care copiii cresc frumos, iar parintii se simt cu adevarat acasa.Ambele proprietati se vand nemobilate, gata sa fie transformate dupa propriul stil, in spatii care spun o poveste ndash; povestea voastra.Avem cheile si va asteptam la vizionare!Pentru ca unele locuinte nu sunt doar despre metri patrati, ci despre familie, apropiere si bdquo;acasa. *****Suntem alaturi de tine cu toate informatiile necesare si iti oferim suport complet pe tot parcursul procesului de achizitie. ID intern: NEO11834

Detalii proprietate

ID anunț VDI530.1218342
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 72 mp
Suprafață construită 79 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 5
Nr. etaje clădire 9
An construcție 1993
Preț/mp 3.121 EUR/mp

location_on Localizare

Piata Alba Iulia, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)