VDI.ro

Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor |

Bucuresti, Obor

148.000 EUR

Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor |

location_on Bucuresti, Obor, Bucuresti Ilfov

148.000 EUR
2.085 EUR/mp
ID: VDI590.1208667 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 4 vizualizări
Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor | - foto 1
Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor | - foto 2
Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor | - foto 3
Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor | - foto 4
Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor | - foto 5
Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor | - foto 6
Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor | - foto 7
Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor | - foto 8
Vanzare Apartament 3 Camere Colentina | Obor | - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 71 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1975 home 75 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere ndash; Obor / Colentina ndash; 71 msup2; ndash; etaj 2/10 ndash; bloc Almo 1
Se ofer#259; spre vacirc;nzare apartament de 3 camere, situat icirc;ntr-un bloc stradal, deasupra magazinului Obor, Mihai Bravu, Colentina, icirc;n blocul Almo 1. Apartamentul se afl#259; la etajul 2 din 10 #537;i ofer#259; o vedere lini#537;tit#259; spre spatele blocului.
Suprafa#539;#259; util#259;: 71 msup2;
Compartimentare: decomandat
Etaj: 2 / 10
An construc#539;ie: 1975
Caracteristici #537;i dot#259;ri:
Apartament complet renovat icirc;n urm#259; cu 4 ani
Se vinde mobilat #537;i utilat complet
Instala#539;ii electrice #537;i sanitare schimbate
Aer condi#539;ionat, apometre
Balcon icirc;nchis cu termopan
Izola#539;ie termic#259;, u#537;#259; metalic#259;
Facilit#259;#539;i ale imobilului #537;i zonei:
Bloc reabilitat termic, cu structur#259; de beton
Dotat cu lift #537;i interfon
Acces rapid la sta#539;ii STB #537;i metrou Obor
Zon#259; cu multiple facilit#259;#539;i: magazine, pia#539;#259;, restaurante, #537;coli #537;i parcuri icirc;n apropiere
Pre#539; de vacirc;nzare: 148.000 euro;
Comision 3%
Anun#539; prezentat de DOC Imobiliarebdquo;Expertiza ta icirc;n imobiliare, siguran#539;a ta icirc;n investi#539;ii.

Detalii proprietate

ID anunț VDI590.1208667
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 71 mp
Suprafață construită 75 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1975
Preț/mp 2.085 EUR/mp

location_on Localizare

Obor, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 148.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.784 €