VDI.ro

Apartament 3 camere Centrul istoric

Brasov, Centrul Istoric

160.000 EUR

Apartament 3 camere Centrul istoric

location_on Brasov, Centrul Istoric, Brasov

160.000 EUR
1.882 EUR/mp
ID: VDI560.1220518 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 4 vizualizări
Apartament 3 camere Centrul istoric - foto 1
Apartament 3 camere Centrul istoric - foto 2
Apartament 3 camere Centrul istoric - foto 3
Apartament 3 camere Centrul istoric - foto 4
Apartament 3 camere Centrul istoric - foto 5
Apartament 3 camere Centrul istoric - foto 6
Apartament 3 camere Centrul istoric - foto 7
Apartament 3 camere Centrul istoric - foto 8
Apartament 3 camere Centrul istoric - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 85 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1980 home 95 mp constr.

Descriere

Apartament decomandat zona Centrul Istoric
Compus din 3 camere, bucatarie, baie, hol
Detine centrala termica proprie si geamuri termopan
Se vinde complet mobilat
ID intern: X9KT10EOF

Detalii proprietate

ID anunț VDI560.1220518
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 85 mp
Suprafață construită 95 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 2
An construcție 1980
Preț/mp 1.882 EUR/mp

location_on Localizare

Centrul Istoric, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 160.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.344 €