VDI.ro

Apartament 2 camere zona Albert

Ploiesti, Albert

150.900 EUR

Apartament 2 camere zona Albert

location_on Ploiesti, Albert, Prahova

150.900 EUR
2.847 EUR/mp
ID: VDI410.1226804 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 22 vizualizări
Apartament 2 camere zona  Albert - foto 1
Apartament 2 camere zona  Albert - foto 2
Apartament 2 camere zona  Albert - foto 3
Apartament 2 camere zona  Albert - foto 4
Apartament 2 camere zona  Albert - foto 5
Apartament 2 camere zona  Albert - foto 6
Apartament 2 camere zona  Albert - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 53 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2026 home 58 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Cartierului Albert.
Este situat intr-un bloc din 2026, cu un aer fresh cu un regim de inaltime de 3 etaje, disponibil la etajul 2.
Se desfasoara pe o suprafata de 53 mp utili plus balcon. Apartamentul detine aer conditionat, separatie de gaze si incalzire in pardoseala. Imobilul se afla in apropiere de #537;coli, gr#259;dini#539;e, parc, pia#539;#259;, supermarketuri si sta#539;ie de autobuz .
Anumite informatii sunt cu titlu orientativ #537;i pot s#259; difere in realitate. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati.

Detalii proprietate

ID anunț VDI410.1226804
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 53 mp
Suprafață construită 58 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2026
Preț/mp 2.847 EUR/mp

location_on Localizare

Albert, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 150.900 €
31.000 € 269.000 €
Medie zonă:88.850 €