VDI.ro

Apartament 2 camere Unirii

Bucuresti, Unirii

159.000 EUR

Apartament 2 camere Unirii

location_on Bucuresti, Unirii, Bucuresti Ilfov

159.000 EUR
2.839 EUR/mp
ID: VDI393.1220837 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 9 vizualizări
Apartament 2 camere Unirii - foto 1
Apartament 2 camere Unirii - foto 2
Apartament 2 camere Unirii - foto 3
Apartament 2 camere Unirii - foto 4
Apartament 2 camere Unirii - foto 5
Apartament 2 camere Unirii - foto 6
Apartament 2 camere Unirii - foto 7
Apartament 2 camere Unirii - foto 8
Apartament 2 camere Unirii - foto 9
Apartament 2 camere Unirii - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 56 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2009 home 73 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere situat in zona Unirii, strada Maximilian Popper, et 2, avand o suprafata construita de 73 mp si o suprafata utila de 56 mp.- Apartamentul beneficiaza de: 2 camere, 1 bucatarie, 1 baie si un hol- Scara blocului este prev#259;zuta cu interfon- blocul este compus din S+P+4E+M si construit in anul 2009- zona linistita- mijloace de transport in comun (metrou Piata Unirii 7 min).

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220837
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 56 mp
Suprafață construită 73 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2009
Preț/mp 2.839 EUR/mp

location_on Localizare

Unirii, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 159.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.557 €