VDI.ro

Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acc...

Bucuresti, Berceni

118.400 EUR

Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii Patriei

location_on Bucuresti, Berceni, Bucuresti Ilfov

118.400 EUR
1.691 EUR/mp
ID: VDI662.1227607 | Publicat: 08.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 15 vizualizări
Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii  Patriei - foto 1
Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii  Patriei - foto 2
Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii  Patriei - foto 3
Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii  Patriei - foto 4
Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii  Patriei - foto 5
Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii  Patriei - foto 6
Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii  Patriei - foto 7
Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii  Patriei - foto 8
Apartament 2 camere spatioase , pozitionare excelenta si acces rapid metrou Aparatorii  Patriei - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 70 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 2008 home 70 mp constr.

Descriere

Excelenta prin experienta !
Vanzare: Apartament 2 camere spatioase , mobilat , in zona Berceni Aparatorii Patriei .
Apartamentul este situat la etajul 3/3 .
Suprafata utila este de 70 mp , confort 1 sporit .
Imobilul in care este situat apartamentul este un bloc de 3 etaje , construit in anul 2008 .
Apartamentul are un living spatios , langa un dormitor la fel de spatios ,baie si hol spatioase , iar bucataria are un spatiu si de o insulita .
Utilitati :curent , gaze , apa ,canalizare , centrala termica , internet , wireless .
Finisaje : stare interior finisat, gresie , mocheta , tamplarie PVC , usi interior din lemn .
Dotari : apometre, contor gaz .
Apartamentul se ofera spre vanzare mobilat si cu un loc de parcare in curte , inclus in pret .
Pret de vanzare : 118400 Euro .

Detalii proprietate

ID anunț VDI662.1227607
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 70 mp
Suprafață construită 70 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2008
Preț/mp 1.691 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 118.400 €
109 € 3.500.000 €