VDI.ro

APARTAMENT 2 CAMERE SOHO RESIDENCE

Brasov, Triaj

107.900 EUR

APARTAMENT 2 CAMERE SOHO RESIDENCE

location_on Brasov, Triaj, Brasov

107.900 EUR
1.998 EUR/mp
ID: VDI587.1210961 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 4 vizualizări
APARTAMENT 2 CAMERE SOHO RESIDENCE - foto 1
APARTAMENT 2 CAMERE SOHO RESIDENCE - foto 2
APARTAMENT 2 CAMERE SOHO RESIDENCE - foto 3
APARTAMENT 2 CAMERE SOHO RESIDENCE - foto 4
APARTAMENT 2 CAMERE SOHO RESIDENCE - foto 5
APARTAMENT 2 CAMERE SOHO RESIDENCE - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 54 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2025 home 60 mp constr.

Descriere

Apartament cu 2 camere, intabulat cu o suprafata de 54mp utili + 11.36mp balcon pe colt. Apartamentul este nou, este situat la etajul 1 din 7 si are o compartimentare open-space living cu bucatarie (36.6mp) hol, dormitor (12.6mp) si o baie generoasa (4.8mp) Blocul este izolat exterior cu vata bazaltica, termopane 3 foi de sticla cu 7 camere, usa metalica antiefractie, video-interfon. Orientare S-V. Ansamblul este armonios, ingrijit si foarte bine construit.COD 3739 PRET 107900 EURO 

Detalii proprietate

ID anunț VDI587.1210961
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 54 mp
Suprafață construită 60 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 7
An construcție 2025
Preț/mp 1.998 EUR/mp

location_on Localizare

Triaj, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 107.900 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.372 €