VDI.ro

2 camere semidecomandat parter Gara

Bacau, Garii

48.900 EUR

2 camere semidecomandat parter Gara

location_on Bacau, Garii, Bacau

48.900 EUR
1.111 EUR/mp
ID: VDI96.1215880 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 18 ore în urmă | 23 vizualizări
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 1
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 2
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 3
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 4
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 5
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 6
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 7
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 8
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 9
2 camere semidecomandat parter Gara - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 44 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1964 home 44 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in cartierul Garii, intr-un bloc construit in anul 1964, la parter, cu o suprafata utila de 44,2 mp. Apartamentul dispune de centrala, termopane, parchet in ambele camere si de o box#259; generoas#259; la subsol. Este un apartament luminos, c#259;lduros, cu vecini linistiti, necesit#259; renovare, actele sunt la zi, eliberare imediata.Acces rapid la mijloacele de transport, scoli, licee, parc. V#259; a#537;tept#259;m la vizionare. ID intern: 444.

Detalii proprietate

ID anunț VDI96.1215880
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 44 mp
Suprafață construită 44 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1964
Preț/mp 1.111 EUR/mp

location_on Localizare

Garii, Bacau, Bacau (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 48.900 €
35.000 € 182.500 €
Medie zonă:76.045 €