VDI.ro

2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018...

Bucuresti, Mihai Bravu

155.000 EUR

2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018 

location_on Bucuresti, Mihai Bravu, Bucuresti Ilfov

155.000 EUR
3.229 EUR/mp
ID: VDI644.1207776 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 10 vizualizări
2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018  - foto 1
2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018  - foto 2
2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018  - foto 3
2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018  - foto 4
2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018  - foto 5
2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018  - foto 6
2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018  - foto 7
2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018  - foto 8
2 camere | Sector 3 | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu | 2018  - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 48 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2018 home 48 mp constr.

Descriere

2 camere | mobilat utilat | metrou 2 min | Zona MIhai Bravu| 2018
Apartament 2 camere, situat pe Str.Vantului.4-6 Gvi Town. Sector 3 icirc;ntr-o zon#259; foarte bine conectat#259;, ideal pentru un cuplu sau pentru investi#539;ie, cu posibilitate de preluare chiria#537;.
bull; Suprafa#539;#259;: 48 mpbull; Etaj: 2/10bull; An construc#539;ie: 2018bull; Se vinde mobilat #537;i utilatbull; Multiple spa#539;ii de depozitarebull; Posibilitate preluare chiria#537;
Loca#539;ie excelent#259;:bull; Metrou #537;i tramvai la 2 minute de mers pe josbull; Supermarketuri icirc;n apropierebull; S#259;li de fitnessbull; Mall Vitanbull; Sun Plaza
bull; Ideal locuin#539;#259; sau investi#539;ie
Pre#539;: 155.000

Detalii proprietate

ID anunț VDI644.1207776
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 48 mp
Suprafață construită 48 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 10
An construcție 2018
Preț/mp 3.229 EUR/mp

location_on Localizare

Mihai Bravu, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)