VDI.ro

Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii lan...

Cluj-Napoca, Zorilor

169.000 EUR

Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii langa Toyota Cluj

location_on Cluj-Napoca, Zorilor, Cluj

169.000 EUR
3.708 EUR/mp
ID: VDI588.1208930 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 34 vizualizări
Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii langa  Toyota Cluj - foto 1
Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii langa  Toyota Cluj - foto 2
Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii langa  Toyota Cluj - foto 3
Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii langa  Toyota Cluj - foto 4
Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii langa  Toyota Cluj - foto 5
Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii langa  Toyota Cluj - foto 6
Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii langa  Toyota Cluj - foto 7
Apartament 2 camere, etaj intermediar. Zona Calea Turzii langa  Toyota Cluj - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 46 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 2021 home 51 mp constr.

Descriere

Va propun spre vacirc;nzare un apartament de 2 camere pe strada Miko Imre, cartier Zorilor, langa Toyota Cluj. Situat la etajul 3 din 7, apartamentul este compus din: living+ buc#259;t#259;rie, 1 dormitor, 1 baie si balcon. Suprafa#539;a apartamentului este de 45,58mp iar balconul de 5mp. Finisat modern, apartamentul dispune de aer conditionat, incalzire proprie, mobilat si utilat.. Este aproape de mijloacele de transport icirc;n comun, magazine, restaurante, spatii de joaca. Pentru confortul dumneavoastra este inclus in pret si o parcare subterana avand CF separat--ID intern HSB41
Pret 169 000euro;
Comision intre 1 % fara alte taxe adaugate!
! Oferim solutii de finantare si refinantare complete prin brokeri financiari partenerii HS BELLA CASA ESTATE.
Pentru alte detalii si vizionare sunati la numarul de whatsapp- 0757 740 465.

Detalii proprietate

ID anunț VDI588.1208930
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 46 mp
Suprafață construită 51 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 7
An construcție 2021
Preț/mp 3.708 EUR/mp

location_on Localizare

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 169.000 €
44.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:214.414 €