VDI.ro

Apartament 2 camere de vânzare zona Coșbuc

Baia Mare, Central

96.000 EUR

Apartament 2 camere de vânzare zona Coșbuc

location_on Baia Mare, Central, Maramures

96.000 EUR
2.000 EUR/mp
ID: VDI641.1231250 | Publicat: 19.05.2026 | Actualizat: 1 oră în urmă
Apartament 2 camere de vânzare  zona Coșbuc - foto 1
Apartament 2 camere de vânzare  zona Coșbuc - foto 2
Apartament 2 camere de vânzare  zona Coșbuc - foto 3
Apartament 2 camere de vânzare  zona Coșbuc - foto 4
Apartament 2 camere de vânzare  zona Coșbuc - foto 5
Apartament 2 camere de vânzare  zona Coșbuc - foto 6
Apartament 2 camere de vânzare  zona Coșbuc - foto 7
Apartament 2 camere de vânzare  zona Coșbuc - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 48 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1980 home 48 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere de vacirc;nzare ndash; Zona Central#259;, Str. G. Co#537;buc
V#259; prezent#259;m spre vacirc;nzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, icirc;ntr-o loca#539;ie excelent#259;, pe Strada George Co#537;buc, vizavi de Carrefour Market, icirc;n imediata apropiere a tuturor punctelor de interes din centrul ora#537;ului.
Locuin#539;a este renovat#259; #537;i beneficiaz#259; de multiple icirc;mbun#259;t#259;#539;iri:instala#539;ie electric#259; schimbat#259; integral pe cupru; finisaje moderne; compartimentare practic#259; #537;i luminoas#259;; geamuri termopan; central#259; termic#259; #537;i calorifere; dou#259; beciuri spa#539;ioase, ideale pentru depozitare.
Pozi#539;ionarea la parter ofer#259; acces facil, fiind potrivit atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie sau desf#259;#537;urarea unei activit#259;#539;i de birou/cabinet.
Loca#539;ie ultracentral#259;, cu acces rapid c#259;tre magazine, #537;coli, gr#259;dini#539;e, farmacii, mijloace de transport #537;i zone de promenad#259;.
Pentru informa#539;ii suplimentare #537;i programarea unei vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la: 0758 261 984.

Detalii proprietate

ID anunț VDI641.1231250
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 48 mp
Suprafață construită 48 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 2
An construcție 1980
Preț/mp 2.000 EUR/mp

location_on Localizare

Central, Baia Mare, Maramures (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 96.000 €
96 € 385.000 €
Medie zonă:98.004 €