VDI.ro

Apartament 2 camere Burdujeni zona garii

Suceava, Burdujeni

39.500 EUR

Apartament 2 camere Burdujeni zona garii

location_on Suceava, Burdujeni, Suceava

39.500 EUR
938 EUR/mp
ID: VDI581.1215849 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 18 vizualizări
Apartament 2 camere Burdujeni zona garii - foto 1
Apartament 2 camere Burdujeni zona garii - foto 2
Apartament 2 camere Burdujeni zona garii - foto 3
Apartament 2 camere Burdujeni zona garii - foto 4
Apartament 2 camere Burdujeni zona garii - foto 5
Apartament 2 camere Burdujeni zona garii - foto 6
Apartament 2 camere Burdujeni zona garii - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 42 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1984 home 42 mp constr.

Descriere

Flux Imobiliare v#259; propune spre vacirc;nzare un apartament cu 2 camere decomandate icirc;n Burdujeni, situat icirc;n zona g#259;rii, pe strada Jean Bart, la etajul 3 din 4. Are suprafa#539;a util#259; de 42,11 mp, compus din: dormitor, living cu buc#259;t#259;rie deschis#259;, hol spa#539;ios #537;i baie cu cad#259;.Este izolat exterior, are tacirc;mpl#259;rie din pvc cu geam termopan, gresie #537;i faian#539;#259; la baie #537;i buc#259;t#259;rie, boiler, u#537;#259; metalic#259;, parchet. Apartamentul este liber #537;i se vinde mobilat #537;i utilat. Pre#539; 39.500 euro negociabil.

Detalii proprietate

ID anunț VDI581.1215849
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 42 mp
Suprafață construită 42 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1984
Preț/mp 938 EUR/mp

location_on Localizare

Burdujeni, Suceava, Suceava (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 39.500 €
39.500 € 375.000 €
Medie zonă:110.685 €