VDI.ro

Apartament 1 Camera, Giroc, Central

Giroc

65.000 EUR

Apartament 1 Camera, Giroc, Central

location_on Giroc, Timis

65.000 EUR
2.131 EUR/mp
ID: VDI592.1228370 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 5 ore în urmă | 4 vizualizări
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 1
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 2
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 3
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 4
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 5
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 6
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 7
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 8
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 9
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 10
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 11
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 12
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 13
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 14
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 15
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 16
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 17
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 18
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 19
Apartament 1 Camera, Giroc, Central - foto 20
1 / 20
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 31 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 2024 home 40 mp constr.

Descriere

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, la etajul 3 din 3, icirc;n Giroc, langa Profi, Carrefour, Parc.Apartamentul dispune de un loc de parcare.Are o suprafata utila de 30,5 mp si e compus din:- hol;- living cu bucatarie open-space si dormitor;- baie;Se vinde mobilat si utilat la pretul de 65 000 euro.Informatiile tehnice au caracter orientativ, acestea fiind preluate de la proprietar.Pentru mai multe detalii si pentru stabilirea unei vizionari sunati la numarul din anunt:0771776304 Horia Vadrariu

Detalii proprietate

ID anunț VDI592.1228370
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 31 mp
Suprafață construită 40 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2024
Preț/mp 2.131 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 65.000 €
64.000 € 138.000 €
Medie zonă:93.209 €